fbpx
Tylko jeden krok dzieli Cię od spokoju w twoim macierzyństwie...

Zarezerwuj w kalendarzu swoją konsultację:

"ZAPANUJ NAD HISTERIĄ SWOJEGO DZIECKA"

Wyobraź sobie, że jesteś SPOKOJNA i CIERPLIWA przy każdym wybuchu złości czy płaczu Twojego dziecka, a ono SŁUCHA CIĘ z własnej woli bez powtarzania wciąż tych samych poleceń po tysiąc razy

Podczas 30-60 min. konsultacji
„ZAPANUJ NAD HISTERIĄ SWOJEGO DZIECKA”

– ODNAJDZIEMY PRZYCZYNY braku Twojej cierpliwości do dziecka oraz jego częstych wybuchów histerii, bójek i nieposłuszeństwa, które skazują Cię na codzienne awantury, trwanie w bezradności i wyrzuty sumienia.


SKUPIMY SIĘ NA PLANIEktóry zapewni Ci kontrolę nad chaosem wychowawczym, abyś umiała zatrzymać histerię swojego dziecka i nauczyła się mówić do dziecka słowami, które są skuteczne.


– Zakończysz konsultację z poczuciem NADZIEI i GŁĘBOKIEJ INSPIRACJI, ponieważ dowiesz się, jak sprawić, aby dziecko chciało z własnej woli Cię słuchać bez krzyków, kar czy przekupywania.

6

KRYSTYNA MARCZAK

Pomaga wykończonym zachowaniem swoich dzieci mamom zapanować nad chaosem wychowawczym. Uczy je jak zatrzymać spiralę wzajemnej złości. Pokazuje im, jak mogą odzyskać kontrolę nad kłótniami między dziećmi oraz mówić do dzieci tak, aby dzieci chętnie robiły to, o co się je prosi. Dzięki temu mamy odzyskują cierpliwość do swoich maluchów, mogą wreszcie wyluzować i cieszyć się swoim macierzyństwem na co dzień.