fbpx
Koszyk

OD FRUSTRACJI DO RADOŚCI!

OD FRUSTRACJI DO RADOŚCI

Transformacyjny kurs online dla mam, które chcą bez nerwów dogadać się ze swoim dzieckiem.

Wyrzuć frustrację ze swojego życia, bez nerwów dogadaj się ze swoim dzieckiem i zbuduj z nim bliską relację.

1. Czujesz się sfrustrowana i zmęczona ciągłymi przepychankami ze swoim dzieckiem?

2. Masz poczucie, że próbowałaś już wszystkich sposobów porozumienia się z dzieckiem, które po jakimś czasie i tak zawiodły?

3. Martwisz się. że nie będziesz wsparciem i autorytetem dla swojego dziecka?

4. Chcesz coś zmienić i wreszcie cieszyć się z bycia mamą?

5. Jesteś gotowa, aby działać i przejść transformację w swoim macierzyństwie?

Jeśli tak, to wygląda na to, że idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest Transformacyjny kurs online dla mam – “OD FRUSTRACJI DO RADOŚCI”, w którym nauczę Cię jak krok po kroku możesz pozbyć się własnej frustracji, osiągnąć spokój i wreszcie czerpać radość ze swojego macierzyństwa.

NAD CZYM BĘDZIEMY PRACOWAĆ NA KURSIE?

Krok 1. Transformacja myśli i dbanie o siebie
Popracujesz nad swoimi przekonaniami, emocjami i potrzebami oraz nauczysz się dbać o siebie.
Krok 2. Komunikacja empatyczna z dzieckiem
Popracujesz nad empatycznym wyrażaniem własnych myśli, emocji i potrzeb oraz nauczysz się rozumieć dziecko i uważnie je słuchać.
Krok 3. Wsparcie dziecka
Poznasz metody wspierania dziecka oraz nauczysz się korzystać z nich w praktyce i wzmacniać poczucie własnej wartości swojego dziecka.

CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ W KURSIE?

  • Kameralna zamknięta grupa na FB, dzięki czemu poczujesz się swobodnie i będziesz mogła dzielić się swoimi doświadczeniami bez trudu, a jednocześnie korzystać z doświadczenia innych.
  • Tutoriale w formie wideo, dzięki którym zanim wykonasz ćwiczenie, przyswoisz wiedzę z danego obszaru w dogodnym dla siebie czasie.
  • 3 miesiące ćwiczeń, które będą dodawane sukcesywnie, dzięki czemu nie poczujesz się przytłoczona nadmiarem materiałów i skupisz się na jednej rzeczy w danym momencie.
  • Mój feedback po wykonywanych ćwiczeniach, dzięki czemu sprawdzisz czy idziesz w dobrym kierunku.
  • Live Q&A 2 razy w miesiącu, dzięki czemu rozwiejesz swoje wątpliwości.
  • Indywidualna konsultacja podsumowująca online, dzięki czemu podsumujesz swoje postępy i wykonaną pracę w czasie kursu i ułożysz dalszy plan działania.
  • Roczny dostęp do wszystkich materiałów po zakończeniu kursu, dzięki czemu będziesz mogła wracać do ćwiczeń i powtarzać przerobiony materiał.
  • Materiały dodatkowe, dzięki którym uzupełnisz swoją wiedzę w oczekiwaniu na premierę kursu.

Wszystko to bez wychodzenia z domu!


Przedsprzedaż kursu ruszyła 18.01.2021 r. o godz. 22:00 i trwa tylko do 13.02.2021 r. do godz. 23:59

Premiera kursu – 01.04.2021 r.

( I to nie jest żart 😉 )

Kurs odbędzie się w zamkniętej grupie na Facebooku, do której możesz dołączyć już po zakupie biletu i korzystać z materiałów dodatkowych!

CENA PRZEDSPRZEDAŻY

419 zł

CENA STANDARDOWA

499 zł


Nie obiecuję Ci, że po tym kursie nie będziesz odczuwać trudnych emocji, nie będziesz miała złych dni i będziesz miała idealne życie. Mogę Ci za to obiecać, że uzyskasz solidny fundament do tego, aby krok po kroku dokonywać świadomych wyborów, zamiast działać na automacie. Nauczysz się rozpoznać swoje prawdziwe potrzeby i o nie zadbać. Dzięki metodom i narzędziom poznanym na kursie nauczysz się szybciej wracać do równowagi emocjonalnej, łatwiej rozwiązywać konflikty ze swoim dzieckiem i je wspierać. W tym kursie nie znajdziesz półśrodków i “złotych rad”, które zadziałają od zaraz. Tu liczy się proces, twoja praca i zaangażowanie!


PROWADZĄCA

Krystyna Marczak

Kim jestem? Nazywam się Krystyna Marczak i przede wszystkim jestem mamą 2 córek – 8 letniej Anitki i prawie 4 letniej Emilki. Zanim zaczęłam pomagać rodzicom przeszłam własną drogę terapeutyczną, pracując nad swoimi przekonaniami i wzmacniając poczucie własnej wartości. Teraz krok po kroku buduję bliską relację z moimi dziećmi, opartą na wzajemnym szacunku oraz empatii.

Jestem także certyfikowanym coachem kryzysowym, autorką serii 8 bajek terapeutycznych pt. Mądre Bajki oraz wielką miłośniczką Porozumienia bez Przemocy (NVC). Poprzez mój Empatyczny Program Wsparcia pomagam innym rodzicom budować bliską relację z ich dziećmi, uczę jak wspierać swoje dzieci, aby odzyskały wiarę we własne możliwości i pokazuję jak przy tym wszystkim cieszyć się swoim rodzicielstwem na co dzień.

Na FB tworzę ponad 3 tys. społeczność, skupiając wokół siebie rodziców, którzy chcą podejmować świadome decyzje, dotyczące wychowania swoich dzieci. Na co dzień dzielę się z nimi moimi osobistymi sukcesami i porażkami w rodzicielstwie, wspieram ich i daję całą moją ekspercką wiedzą coacha i mamy, przetestowaną na moich dzieciach.