fbpx
Koszyk

Mądre Bajki

Bądź wsparciem dla swojego dziecka!

Wielu rodziców i opiekunów martwi się tym, że ich dzieci nie radzą sobie w trudnych sytuacjach. To sprawia, że dorośli czują się bezsilni i nie wiedzą jak mogą pomóc swoim podopiecznym. Dlatego wydałam serię 8 bajek terapeutycznych pt. Mądre Bajki, dzięki którym rodzicom i opiekunom o wiele łatwiej jest rozmawiać ze swoimi dziećmi, o tym co je martwi. To z kolei sprawia, że dzieci stają się bardziej pewne siebie i lepiej radzą sobie w trudnych życiowych sytuacjach.

Dlaczego MĄDRE BAJKI™ to dobry wybór?

  • Do każdej zamówionej książeczki wpisywana jest imienna dedykacja na życzenie. To sprawia, że czytelnicy Mądrych Bajek™ nigdy nie pozostają anonimowi, a dla samych czytelników to pamiątka na całe życie.
  • Mądre Bajki™ to połączenie pięknych ilustracji z mądrym przesłaniem. Dzięki czemu czytanie staje się przyjemnością i piękną przygodą.
  • Na końcu każdej bajki zamieszczony jest kreatywny dodatek. Dzięki czemu rodzice z dziećmi jeszcze bardziej zaangażują się w świat Mądrych Bajek, spędzając wspólnie czas.
  • Mądre Bajki™ mają 100% pozytywnych opinii wśród rodziców i opiekunów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie spotka Cię rozczarowanie.
  • Mądre Bajki™ to krótka opowieść, duże litery i mało tekstu na stronie. To sprawia, że bajki te nadają się nawet dla najmłodszych czytelników.

Zaciekawiła Cię konkretna bajka?

PRZECZYTAJ OPIS I ZAMÓW KSIĄŻECZKĘ

Motyl Krystyna Marczak
Bajka o pewności siebie.
23 zł
Kameleon Krystyna Marczak
Bajka o odwadze.
23 zł
Dzik Dzikusek "Mądre bajki" Krystyna Marczak
Bajka o tolerancji.
23 zł
Odważny tygrys. Krystyna Marczak. Okładka
Bajka o przepraszaniu.
23 zł

Bajka o zmianach.
23 zł

Bajka o marzeniach.
23 zł
Bajka o wytrwałości.
23 zł
Bajka o indywidualnościach
23 zł

Zobacz co o MĄDRYCH BAJKACH™ mówią moi klienci