fbpx
Koszyk

MĄDRE BAJKI™

Logo Mądre Bajki™
DLACZEGO MĄDRE BAJKI™ TO DOBRY WYBÓR?

Wielu rodziców zadręcza się tym, że ich dzieci są nieśmiałe, wszystkiego się boją, nie radzą sobie z trudnymi emocjami oraz bardzo szybko się poddają. To sprawia, że rodzice czują się bezsilni i nie wiedzą jak mogą pomóc swoim dzieciom. Dlatego wydałam serię bajek terapeutycznych pt. Mądre Bajki, dzięki którym rodzicom będzie o wiele łatwiej rozmawiać z dziećmi, o tym co je martwi. To z kolei sprawi, że ich dzieci staną się bardziej pewne siebie, odważne i chętniej będą podejmować nowe wyzwania.

CO WYRÓŻNIA MĄDRE BAJKI™?

  • Do każdej zamówionej książeczki wpisywana jest imienna dedykacja na życzenie, co sprawia, że czytelnicy Mądrych Bajek™ nigdy nie pozostają anonimowi, a dla samych czytelników to pamiątka na całe życie.
  • Mądre Bajki™ to połączenie pięknych ilustracji z mądrym przesłaniem.
  • Kreatywny dodatek na końcu, dzięki któremu rodzice z dziećmi mogą jeszcze bardziej zaangażować się w świat bohaterów Mądrych Bajek spędzając wspólnie czas.
  • 100% pozytywnych opinii wśród rodziców i opiekunów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie spotka Cię rozczarowanie.
  • Krótka opowieść, duże litery i mało tekstu na stronie, co sprawia, że bajki te nadają się nawet dla najmłodszych czytelników.

“Cóż może być bardziej cennego
od codziennych spotkań z mądrymi książkami.”

L.Tołstoj

ZANIM ZDECYDUJESZ SIĘ NA KSIĄŻKĘ, POSŁUCHAJ WERSJI AUDIO ZE SWOIM DZIECKIEM


Zaciekawiła Cię konkretna bajka?

PRZECZYTAJ OPIS I ZAMÓW KSIĄŻECZKĘ

Motyl Krystyna Marczak
Kameleon Krystyna Marczak
Dzik Dzikusek "Mądre bajki" Krystyna Marczak
Odważny tygrys. Krystyna Marczak. Okładka

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.