fbpx
Koszyk

O MNIE

SKRZYDLATY RODZIC to rodzic zainspirowany i natchniony. Rodzic dbający o bliską relację z własnym dzieckiem, o jego potrzeby, ale także i o swoje własne. Nie boi się popełniać błędy, naprawiać je i iść do przodu. Jest gotów być zwykłym człowiekiem, ujawniać swoje prawdziwe emocje i stawiać czoła swoim słabościom.

Kim jestem?

Nazywam się KRYSTYNA MARCZAK i jestem Certyfikowanym Coachem Kryzysowym, Bajkoterapeutką, Autorką serii bajek terapeutycznych pt. Mądre Bajki™, wielką pasjonatką świadomego wychowania, a przede wszystkim mamą dwóch wspaniałych córeczek Anitki i Emilki.

Od tego wszystko się zaczęło. To właśnie macierzyństwo uruchomiło we mnie wszystkie moje pasje i popchnęło w kierunku pomagania innym rodzicom i inspirowania ich.

Dziś, mając specjalistyczną wiedzę i będąc doświadczonym rodzicem, pomagam innym rodzicom wychodzić z kryzysów i wspieram ich w trudnych sytuacjach rodzicielskich poprzez:

    Robię to ponieważ głęboko wierzę, że zrozumienie siebie samego i zadbanie o własne potrzeby pozwala nam zrozumieć swoje dziecko, zadbać o jego potrzeby oraz nawiązać z nim niezwykle cenną, pozytywną i trwałą relację. 

    Nieustannie też kształcę się, rozwijam i zdobywam nowe kompetencje w tej dziedzinie, aby być dla Ciebie wparciem i pomocą na najwyższym poziomie. Wszystko po to, żebyś ty krok po kroku stawał/a się Skrzydlatym Rodzicem.