fbpx
Koszyk

Szkolenie

Szkolenie dla mam, które mają już dość wybuchów złości i płaczu swoich przedszkolaków.

5 Nieświadomie Popełnianych Błędów Wychowawczych, Które Powodują, że Twoje DZIECKO Ciągle SIĘ BUNTUJE, Łatwo WPADA W ZŁOŚĆ I PŁACZ Lub OBRAŻA SIĘ Bez Zrozumiałego Powodu.

Krystyna Marczak

Pomagam wykończonym zachowaniem swoich dzieci mamom zapanować nad chaosem wychowawczym. Uczę je, jak mówić do dzieci, aby one chętnie robiły to, o co się je prosi. Dzięki temu mamy odzyskują cierpliwość do swoich maluchów, mogą wreszcie cieszyć się swoim macierzyństwem na co dzień.

Podczas tego szkolenia dowiesz się: 

– Jak skutecznie zatrzymywać histerie i kłótnie swoich dzieci, nawet jeśli żadna ze znanych Ci metod nie działa.

– Jak podejść do dziecka, aby ono słuchało Twoich próśb, nawet jeśli nie masz już cierpliwości na powtarzanie wciąż tych samych poleceń.

– Jak przywrócić luz i radość do twojego macierzyństwa, abyś mogła cieszyć się czasem spędzonym ze swoją pociechą, nawet jeśli straciłaś nadzieję, że kiedykolwiek coś się zmieni na lepsze i pogodziłaś się ze smutną rzeczywistością.

Zapisz się, aby regularnie otrzymywać informacje i skuteczne strategie, dzięki którym dowiesz się, jak dogadywać się ze swoim małym dzieckiem oraz uzyskasz dostęp do bezpłatnego szkolenia. Twoja prywatność jest moim priorytetem. Nie wysyłam spamu. Poznaj, jaka jest moja Polityka prywatności.